Tábor 2018/ vzkaz tábornicím

Všem milým tábornicím:-).

Byly jste skvělé!!!

Máte za sebou desítky km, hromadu zážitků, stovky „step tačů“, koupání v řece, spaní pod širákem, pečení cukroví, Vánoce v létě a mnoho a mnoho a mnoho dalšího :-). Mnohé z vás navázaly nová přátelství, některé utužily ta stará, bolí nás i vás bříška od smíchu, ale i jste zažily pocit smutku při stýskavém pomyšlení na rodiče.

Náš společný pobyt v Srbské Kamenici je již minulostí a nám bylo ctí s vámi prožít 10 dní z vašeho života. Děkujeme, že jsme mohly být součástí vašich dnů, děkujeme za vaši energii a již nyní se těšíme na rok 2019 a 9.ročník Tábora v Srbské Kamenici.

Věříme, že se opět potkáme na naší životní cestě a společně jí věnujeme 10 krásných dní.

Vaše Jaro (Olinka), Léto (Mili), Podzim (Zuzka) a Zima(Alenka).

Užijte si zbytek prázdnin a na viděnou v kurzech Junior aerobiku!!!

P.S.: foto ve fotogalerii

Uložit odkaz do záložek.